Strefa 3 to połączenie ciała, umysłu i duszy.

Do pełni szczęścia potrzeba harmonii tych trzech sfer, dlatego musimy odpowiednio o nie zadbać.
W strefie ciała znajdziecie innowacyjne maszyny Vacu Activ, które umożliwiają wykonanie nowoczesnego treningu w podciśnieniu lub podczerwieni.

 

Bieżnia Body Shape

 

 

Bieżnia z podciśnieniem i podczerwienią skutecznie wspomaga redukcję nadmiernej tkanki tłuszczowej głównie na brzuchu, udach i pośladkach oraz modeluje sylwetkę.
W czasie 30-minutowego biegu, truchtu lub spokojnego marszu można spalić ponad 1000 kilokalorii, a efekty porównywalne są do 2-godzinnego treningu cardio. Ćwiczenia na bieżni Vacu Activ są obecnie jedną z najbardziej skutecznych metod w: walce z cellulitem, ujędrnianiu skóry i redukowaniu centymetrów w obwodach.

 

 

Maszyna Roll Shape

 

 

Kolejnym urządzeniem jest roller do masażu antycellulitowego Roll Shape z podczerwienią. Dzięki niemu możemy wymasować każdą partię ciała zaczynając od stóp i łydek, przechodząc do ud, pośladków, talii, brzucha, a kończąc na plecach i ramionach. Korzystając z rollera łączymy przyjemne z pożytecznym, gdyż rozluźniający masaż idzie w parze z rozbijaniem tkanki tłuszczowej oraz redukcją cellulitu, którego tak bardzo nie lubimy, prawda? 🙂

 

 

Platforma wibracyjna Vibra Shape

 

 

Vibra Shape jest nowoczesną maszyną wspomagającą utratę zbędnych kilogramów. Za sprawą zintensyfikowanych drgań rotacyjnych komórki tłuszczowe nacierają na siebie, co przekłada się na ich spalanie. Trening wibracyjny skutecznie oddziałuje na pozbycie się podskórnej i wewnętrznej tkanki tłuszczowej, szczególnie z brzucha, ud, pośladków oraz ramion. Dodatkowo wibracje usprawniają procesy wydalania z organizmu przez co wpływają na jego oczyszczanie i usprawniają krążenie krwi oraz limfy. SUPER!

 

W strefie ciała skorzystacie również z wielu upiększających zabiegów kosmetycznych i relaksacyjnych. Więcej informacji znajdziecie klikając w linki poniżej!

MANICURE/PEDICURE

MASAŻE

ENDERMOLOGIA

BYAS BEAUTY

DRENAŻ LIMFATYCZNY