BIEŻNIA BODY SHAPE Z PODCIŚNIENIEM I PODCZERWIENIĄ

To nowoczesna bieżnia zamknięta w kapsule z podciśnieniem i podczerwienią. Takie połączenie pomaga szybciej uzyskać pierwsze efekty redukcji centymetrów w obwodach – głównie na brzuchu, udach, biodrach i pośladkach! Podczas jednego treningu można spalić od 500 do nawet 2500 kcal – wszystko zależy od intensywności ćwiczeń.

PODCZERWIEŃ

Za sprawą podczerwieni podnosi się temperatura w środku kapsuły – może dochodzić nawet do 50 stopni Celsjusza. Ciepło zwiększa potliwość, przyspiesza metabolizm, dzięki czemu oczyszczamy organizm z toksyn, ale przede wszystkim dobroczynnie wpływa na skórę, która staje się bardziej jędrna, a cellulit wygładzony.

PODCIŚNIENIE

Panujące w kapsule podciśnienie powoduje kilkukrotnie szybsze spalanie tkanki tłuszczowej w porównaniu z tradycyjnym treningiem aerobowym. Najbardziej problematyczne partie ciała, jak brzuch, biodra, uda i pośladki zostają szczelnie zamknięte w kapsule i są poddawane działaniu podciśnienia. Połączenie z wysiłkiem fizycznym maksymalizuje spalanie kilokalorii, widocznie redukuje cellulit oraz centymetry w obwodach, a przede wszystkim przyspiesza odchudzanie! 🙂

 

Efekty regularnych treningów (minimum 7):

– zmniejszenie centymetrów w obwodach,
– szybka utrata zbędnych kilogramów,
– widoczna redukcja cellulitu na pośladkach i nogach,
– szybsza przemiana materii w trakcie i po treningu (przyśpieszenie krążenia krwi w skórze i tkance podskórnej powoduje dwukrotne przyśpieszenie procesów przemiany materii),
– wyszczuplanie i wymodelowanie sylwetki,
– poprawa kondycji fizycznej,
– szybkie usuwanie toksyn i substancji szkodliwych z organizmu.

Platforma Vibra Activ

Urządzenie wytwarza wibracje, które wywołują intensywne drgania rotacyjne, werbujące do pracy tkankę tłuszczową. W ten sposób adipocyty, czyli komórki tłuszczowe, nacierają na siebie i ulegają spaleniu.

Wibracje powodują skurcze w zaangażowanych partiach mięśni, zmuszając je do wykorzystania niemal wszystkich włókien i doprowadzając do zwiększenia ich wydolności znacznie efektywniej niż tradycyjne metody ćwiczeń siłowych. Jednorazowy trening na platformie wibracyjnej trwa 20 minut!

 

4 poziomy drgań:

1 poziom (25 Hz) oraz 2 poziom (36 Hz): redukcja tkanki tłuszczowej

3 poziom (45 Hz): modelowanie ciała i zwiększenie siły mięśni. Wskazany dla osób, które regularnie uprawiają sport.

4 poziom (50 Hz): poprawa elastyczności i wytrzymałości stawów, ścięgien i kości. Wskazany dla osób, które regularnie uprawiają sport.

Masażer Roll Shape

Masaż całego ciała na urządzeniu Rollshape oparty jest o zasady drenażu limfatycznego. Rolując poszczególne partie ciała zaczynając od stóp, a kończąc na ramionach pobudzamy krążenie limfy i krwi w organizmie. Dzięki temu modelujemy sylwetkę, ujędrniamy zwiotczałą skórę (szczególnie w przypadku rozciągniętej skóry po dużej utracie wagi lub ciąży), rozbijamy cellulit i widocznie go redukujemy, rozmasowujemy zmęczone i obolałe mięśnie.

Ponadto masaż na rollerze ma działanie lecznicze i relaksujące. Regularne masaże wspomagają rehabilitację (ale jej nie zastępują), przynoszą ukojenie osobom, które mają stojącą lub siedzącą pracę, rozluźniają mięśnie po intensywnym treningu (masaż na rollerze jest świetny na zakwasy).

PIERWSZY TRENING NA NASZYCH MASZYNACH JEST ZUPEŁNIE ZA DARMO.

Każdy nowy klient zostanie poproszony o wypełnienie ankiety informującej o przeciwwskazaniach do ćwiczeń w podciśnieniu i podczerwieni.

Polub nas na Facebooku oraz zaobserwuj na Instagramie, aby być na bieżąco ze wszystkimi aktualnościami i promocjami! 🙂

 

 

 

POMIAR I ANALIZA SKŁADU CIAŁA

Przy zakupie karnetu na urządzenia każdy nowy klient otrzymuje DARMOWY pomiar i analizę składu ciała na specjalnej wadze Tanita. W ten sposób można sprawdzić m.in. ile posiadamy wody w organizmie, ile kilogramów ważą nasze mięśnie, a ile tłuszcz, a także jaka jest podstawowa przemiana materii oraz wskaźnik BMI.

Po miesiącu ćwiczeń zaleca się powtórzenie pomiaru, aby sprawdzić postępy. Cena każdej następnej usługi to 20 zł.

 

 

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Ile trwa trening i jak często można ćwiczyć?

Trening na bieżni trwa 30 minut, na rollerze 36 minut (9 pozycji po 4 minuty), 45 minut (15 pozycji po 3 minuty) lub 60 minut (15 pozycji po 4 minuty), a na platformie wibracyjnej od 15 do 20 minut. Na urządzeniach można ćwiczyć codziennie (jeśli klienci przychodzą do nas każdego dnia, polecamy im naprzemiennie wykonywać bardziej i mniej intensywne treningi).

Po ilu treningach zobaczę efekt?

Jest to kwestia bardzo indywidualna, jednak kluczem do sukcesu jest regularność! Trenując co drugi dzień, już po 5-7 treningu można zauważyć spadek centymetrów w obwodach talii, brzucha, ud oraz pośladków, pierwsze utracone kilogramy oraz widocznie mniejszy cellulit.

Jak się przygotować do treningu?

Szczegółowy opis znajduje się w zakładce „PRZYGOTOWANIE”.

Czy można jeść przed treningiem?

Oczywiście, jednak ostatni posiłek należy zjeść na minimum półtorej godziny przed rozpoczęciem treningu. Ważne, aby się nie przejeść i nie ćwiczyć z uczuciem „pełnego brzucha”.