W życiu każdego z nas przychodzi taki moment, kiedy czujemy się i wyglądamy świetnie, dlatego chcielibyśmy zatrzymać czas!

Z pomocą przychodzą bezinwazyjne zabiegi Byas Beauty, które polegają na wtłaczaniu w skórę dwucząsteczkowego kwasu hialuronowego. Nie musisz obawiać się igieł i nakłuwania. Nowoczesna technologia sprawia, że możemy spłycać, a nawet całkowicie redukować zmarszczki bez strzykawek!

 

Aby zabieg był skuteczny, należy wykonać kilka kroków:

1. Jonoforeza – głębokie oczyszczanie porów. W efekcie zanieczyszczenia wydostają się na powierzchnię skóry wraz z ujemnym prądem. Jednocześnie wprowadza się w głąb skóry ujemnie naładowane cząsteczki Bionic Detox Serum, dzięki czemu skóra odzyskuje wilgoć utraconą w trakcie procesu oczyszczania.

2. Odżywianie i wygładzanie skóry przy pomocy BYAS Face Lifter z użyciem Bionic Hyaluron Serum -Przed zabiegiem z użyciem kwasu hialuronowego dobieramy odpowiednie serum w zależności od kondycji i wieku i potrzeb skóry pacjentki. Dzieki takiemu zabiegowi skóra staje się bardziej elastyczna, nawilżona, a zmarszczki się spłycają.

3. Elektrostymulacja mięśni – ten krok stosujemy jako uzupełnienie zabiegu jonoforezy. Do zabiegu używamy również Bionic Hyaluron Serum dostosowany do wieku skóry pacjentki. Mięśnie twarzy mają specyficzną strukturę. BYAS Face Lifter dzięki specjalnym impulsom prądu i niskiej częstotliwości aktywuje skurcze mięśni twarzy. Równocześnie dzięki mikrowibracjom, następuje masaż komórek skóry twarzy , poprawiający spójność warstw tkanki.

4. Radiofrekwencja – do wyeliminowania złogów tłuszczowych wykorzystuje działanie termiczne, które wytwarza się w okolicach ust, policzków, podbródka oraz szyji. Energia fal radiofrekwencyjnych wzmacnia metabolizm w tkankach tłuszczowych i dzięki temu w bezinwazyjny sposób odtwarzają się naturalne kontury twarzy. Dodatkowo wytwarzane ciepło obkurcza włókna kolagenowe, co poprawia wygląd i jędrność skóry.

5. Maska galwaniczna – na koniec zabiegu wtłacza się maskę galwaniczną, która zapewnia skórze przez długi czas stały stopień nawilżania, maksymalnie wspiera magazynowanie wilgoci w skórze, rozpina nad skórą szczególną sieć hydratyzującą, nadaje skórze jędrny, promienny i zdrowy wygląd.

 

 

 

SPRAWDŹ NASZ CENNIK