KARTA KLUBU VIP STREFY 3 to specjalna oferta dla naszych klientek, które nie tylko chcą korzystać z maszyn do ćwiczeń (bieżnia z podciśnieniem i podczerwienią Vacu Activ, roller do masażu antycellulitowego oraz platforma wibracyjna), ale również są zainteresowane zabiegami kosmetycznymi na ciało i twarz – w promocyjnych cenach. Dodatkowo w pakiecie VIP dodajemy zniżki na: zakupy w butiku PolscyProjektanci.com, który jest częścią Strefy 3, zamówienia zestawów sushi w zaprzyjaźnionej restauracji Salmon Sushi & Ramen oraz konsultację numerologiczną i sesje tarota.

KARTA KLUBU VIP STREFY 3
dowolna ilość wejść na 3 maszyny,
8 darmowych drenaży limfatycznych w pakiecie,
15% rabatu na wszystkie usługi (zabiegi na twarz i ciało, manicure, pedicure, itp.),
10% rabatu w restauracji Salmon Sushi & Ramen na sushi w zestawach z menu oraz 30% rabatu na własną kompozycję sushi bez przystawek i zup,
10% rabatu na warsztaty organizowane przez Strefę 3,
10% rabatu na zakupy w butiku PolscyProjektanci.com,
15% rabatu na konsultację numerologiczną (pełna sesja 500 zł, skrócona 250 zł)
15% rabatu na sesję tarota (cena: 200 zł)
Do każdej wizyty na maszynach mała butelka wody niegazowanej gratis

KARTA KLUBU VIP STREFY 3 ważna jest przez 1 miesiąc, koszt: 550 zł
Możliwy jest zakup KARTY w dwóch ratach (wtedy cena wynosi 650 zł: pierwszą ratę należy opłacić w dniu zakupu, drugą w połowie miesiąca)

Przy zakupie 3 KART KLUBU VIP STREFY 3 z rzędu: dwa zabiegi masażu endermologicznego gratis lub jeden zabieg + kombinezon.

Przy opłaceniu KARTY KLUBU VIP STREFY 3 na 3 miesiące z góry dodajemy pakiet 5 zabiegów masażu endermologicznego gratis.
Cena KARTY KLUBU VIP STREFY na 3 miesiące: 1600 zł

Przy zakupie KARTY KLUBU VIP STREFY 3 przez 6 miesięcy z rzędu: możliwość wynajmu sali za symboliczne 50 zł* (*cena obowiązuje poza dniami: Sylwester, Nowy Rok, Wielkanoc, 24-26 grudnia, 1 i 11 listopada, 1-3 maja, 1 czerwca, 15 sierpnia) oraz 4 zabiegi masażu endermologicznego gratis.