PILATES

Nasza duża sala idealnie nadaje się na zajęcia grupowe. W każdy poniedziałek i środę odbywają się tam zajęcia: pilates i zdrowy kręgosłup. Ćwiczenia organizowane są w kameralnych grupach, w których uczestnicy czują się swobodnie.

Jednorazowe wejście: 25 zł
Karnet na 8 wejść: 150 zł

 

LADIES NIGHT

To cykliczne wydarzenie w Strefie 3, podczas którego nasze klientki mogą wziąć udział w darmowych pokazach zabiegów na twarz oraz ciało. Usługi wykonujemy na nowoczesnym kombajnie kosmetycznym. W trakcie ostatniego „Ladies Night” Panie mogły nie tylko się upiększyć, ale również zasięgnąć modowej porady u stylistki Ani Zajdel, która tłumaczyła, jak dobierać strój do danego typu sylwetki.

 

TELEWIZJA POLSAT I BOHATEROWIE PROGRAMU „SUPER LUDZIE”

Na jeden dzień Strefa 3 stała się planem zdjęciowym programu „SuperLudzie”, emitowanego w stacji Super Polsat. Gościliśmy u nas profesjonalną ekipę telewizyjną oraz prawdziwe gwiazdy, czyli osoby niepełnosprawne, które w codziennym życiu udowadniają, że nie ma dla nich rzeczy niemożliwych.

 

 

SZKOLENIE Z MAKIJAŻU BIZNESOWEGO AVON

Sala konferencyjna może zmienić się w idealne miejsce do przeprowadzenia warsztatów. Mieliśmy przyjemność gościć u nas niesamowite Panie, które uczyły się, jak wykonać profesjonalny, biznesowy makijaż.

 

 

WARSZTATY Z SZYCIA

Nie wszystko, co potrzebujemy, musimy kupować w sklepie! Czasami warto wykonać coś własnoręcznie, bo wtedy większa jest radość i satysfakcja, że wykonaliśmy coś sami! Właśnie tego dotyczyły warsztaty z szycia! 🙂

 

 

 

WYPRZEDAŻ GARAŻOWA, CZYLI WYMIANA UBRAŃ

Chcesz zorganizować u nas wymianę ubrań? Nie ma problemu! Mamy bardzo dużo wieszaków oraz stołów, dzięki czemu pięknie wyeksponujesz swoje ubrania, dodatki oraz wszystko to, co posiadasz, a już dawno z tego nie korzystasz. Kto wie, może komuś bardziej się to przyda? Właśnie dlatego raz na jakiś czas organizujemy tzw. „wyprzedaże garażowe”, gdzie za niewielkie pieniądze można dorwać niesamowite perełki! 🙂

 

 

 

HALLOWEEN

Załoga Strefy 3 jest bardzo kreatywna i lubi organizować tematyczne przyjęcia. Jednym z nich było Halloween! Nasza duża sala idealnie nadaje się do spotkań w gronie kilkunastu lub kilkudziesięciu osób, aby wspólnie świętować i celebrować wyjątkowe okazje. Potrzebujecie dużej przestrzeni do zorganizowania jakiegoś wydarzenia? Dobrze trafiliście! Jesteśmy do Waszej dyspozycji.

 

 

 

KONFERENCJA PRASOWA I OGÓLNOPOLSKIEJ BIESIASY CYGAŃSKO-SŁOWIAŃSKIEJ

W lipcu 2017 roku zorganizowaliśmy na naszej dużej sali konferecję prasową I Ogólnopolskiej Biesiady Cygańsko-Słowiańskiej. Koncert łączący kulturę Romów z kulturą Słowian miał na celu promowanie wśród ludzi postaw antyrasistowskich oraz przybliżenie bogactwa tradycji Romów i ukazanie jej różnorodności. Takie wartości są bardzo bliskie Strefie 3, dlatego cieszymy się, że mogliśmy dołożyć do Biesiady swoja “cegiełkę”.

 

 

 

KONFERENCJA PRASOWA PLAŻOWEGO ULTRAMARATONU GWIAZD “TWÓJ REKORD POMAGA”

Tak wyglądała konferencja prasowa z okazji ultramaratonu w szczytnym celu oraz bicia rekordu! Krzysztof
Drabik w 10 dni przeszedł 500 kilometrów nad polskim wybrzeżem, a w dodatku cały czas żonglował butelkami. Wszystkie pieniądze, które udało się zebrać w trakcie zbiórki, przeznaczo
na pokrycie kosztów badań, leczenia oraz rehabilitacji dzieci po wypadkach. Jesteśmy dumni, że mogliśmy być współorganizatorami tego wydarzenia!