LIPOSUKCJA ULTRADŹWIĘKOWA

Zabieg wykonuje się za pomocą dwóch głowic: infrared i ultrasonic. Jest to w pełni bezpieczny i bezinwazyjny zabieg modelujący sylwetkę. Stanowi alternatywę dla inwazyjnych zabiegów z wykorzystaniem skalpela. Dzięki liposukcji ultradźwiękowej mamy możliwość skoncentrowania się na konkretnej, problematycznej partii ciała. Poprzez działanie ultradźwiękami o określonej częstotliwości dochodzi do wytworzenia fali kawitacyjnej, która doprowadza do rozszczelnienia błon komórek tłuszczowych. Dzięki temu możemy skutecznie przyspieszyć redukcję tkanki tłuszczowej i znacząco poprawić jędrność skóry.

Głowica infrared bazuje na podczerwieni. W skutek czego rozszerzają się naczynia włosowate skóry i tkanki podskórnej w wyniku czego, poprawia się ukrwienie i dotlenienie tkanek, a także przepływ w układzie żylno-chłonnym. Dodatkowo wzmaga się przemiana materii.

W zależności od pożądanych efektów zabiegowych, należy wykonać odpowiednio od 6 do 10 zabiegów, w odstępach co najmniej tygodniowych. Następnie należy wykonywać zabiegi przypominające raz w miesiącu. Kolejną serię zabiegową można rozpocząć po pół roku.

Zalecenia po zabiegu
Aby uzyskać najlepsze efekty po zabiegu należy zwiększyć aktywność ruchową, spożywać co najmniej 2 litry wody dziennie i zadbać o zdrową i zbilansowaną dietę.

Celem zabiegu jest:
– modelowanie sylwetki,
– redukcja tkanki tłuszczowej,
– uelastycznienie i ujędrnienie skóry,
– pobudzenie przemiany materii,
– poprawa ukrwienia skóry,
– poprawa odżywienia i dotlenienia tkanek.

Przeciwwskazania:
– nowotwory i stany po ich usunięciu,
– ciąża i laktacja,
– choroby bakteryjne, wirusowe i grzybicze,
– przerwana ciągłość naskórka,
– stany podgorączkowe,
– zażywanie aspiryny i innych środków przeciwzapalnych (w przeciągu 2 tygodni od zabiegu)
– menstruacja w przypadku zabiegu na brzuch, boczki i pośladki,
– rozrusznik serca,
– metalowe implanty w organizmie,
– osteoporoza,
– cukrzyca,
– epilepsja,
– niewydolność krążenia,
– choroby serca,
– nadciśnienie tętnicze,
– zaawansowane ciśnienie tętnicze,
– choroba wątroby,
– stwardnienie rozsiane,
– miażdżyca,
– aktywna gruźlica,
– nadpobudliwość nerwowa.

 

 

DERMOMASAŻ

Jest to zabieg łączący masaż mechaniczny z odciągnięciem fałdu skóry, inaczej nazywany limfomasażem. Wykonuje się go za pomocą specjalnych głowic wyposażonych w ruchome kulki. Poprawia krążenie krwi, przepycha limfę, zwiększa elastyczność skóry i redukuje obrzęki. Jest to zabieg bezinwazyjny, które wspiera naturalne procesy zachodzące w organizmie.

Dermomasaż skutecznie redukuje cellulit, poprawia elastyczność skóry, pobudza krążenie, wpływa na szybszą regenerację po wysiłku, wzmaga syntezę kolagenu i elastyny, działa przeciwstarzeniowo.

Przeciwwskazania do zabiegu:
– gorączka i ogólne osłabienie organizmu,
– nowotwory,
– ciąża i okres laktacji,
– choroby bakteryjne, wirusowe i grzybicze,
– przerwana ciągłość skóry,
– stany zapalne,
– popękane naczynka,
– skłonność do tworzenia się wybroczyn,
– zaawansowane nadciśnienie tętnicze.

Wspierający wpływ podczas serii zabiegów mają: zdrowe i zbilansowane odżywianie, picie minimum 2 litrów wody oraz aktywność fizyczna. Dla uzyskania zadowalających rezultatów należy wykonać od 6 do 10 zabiegów w odstępach minimum 3 dni. Po zakończeniu serii warto wykonywać zabiegi przypominające 1 w miesiącu. Kolejną serię zabiegową można wykonać już po 3 miesiącach.