Agnieszka

Bez niej nie byłoby Strefy 3. Szefowa przez duże S, która zaraża wszystkich swoim optymizmem i pogodą ducha. Kocha ludzi i ma do nich ogromne serce.

Szefowa

Natalia

Prawa ręka szefowej, bo faktury i papiery nie są jej straszne! Z uśmiechem, serdecznością i dużym zaangażowaniem zajmuje się klientami.

Natalia

 

 

 

Agnieszka

Niezastąpiona stylistka paznokci, która imponuje skrupulatnością i dbałością o szczegóły. W swoim fachu jest profesjonalistką!

Agnieszka

 

 

 

Milena

Zawsze uśmiechnięta i pomocna. Ma świetny kontakt z klientkami, bo motywuje je do ćwiczeń. W pracy zaraża innych optymizmem i wprowadza miłą atmosferę.

melasia

Ania

Ta dziewczyna zna się na modzie i urodzie! Wie, co w trawie piszczy i dzięki niej wyprzedzamy trendy. Dla niej nie ma zadań nie do wykonania.

AAA

 

 

 

Kinga

Ma ręce, które leczą. Opanowała do perfekcji masaż refleksologiczny stóp oraz dłoni. Jako jedna z niewielu osób w Polsce wykonuje miofascioplastykę twarzy, szyi i dekoltu.

Kinga

Piotr

Specjalista od masażu relaksacyjnego, modelującego i antycellulitowego. W kilka minut potrafi rozluźnić każdy spięty i zmęczony mięsień.

Piotr

 

 

 

Wioletta

Pomysłodawczyni i założycielka projektu PolscyProjektanci.com. Od wielu lat pasjonuje się modą, a jej marzeniem jest utworzenie fundacji, która pomagałaby młodym polskim projektantom w rozwoju ich marek autorskich.

Projekt bez tytułu (10)

Marcin

Mistrz sprzedaży. Od prawie 20 lat zajmuje się procesami sprzedażowymi w różnych branżach, a od 5 lat wspiera swoim doświadczeniem projekt PolscyProjektanci.com.

Projekt bez tytułu (12)